OGŁOSZENIA JEDYNECZKI

Uwaga Rodzice!

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2018/2019

Po przeprowadzonej rekrutacji  podstawowej do przedszkoli/ oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  w Łomży, informujemy że wolne miejsca występują w:

Nazwa jednostki

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej Nr 10

ul. Ks. Anny 18            18-400 Łomża

3

Do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych dysponujących wolnymi miejscami można składać wnioski o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej w dniach od  14 do 24 maja 2018 r.

Wniosek należy wypełnić elektronicznie na stronie https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/, wydrukować, podpisać i wraz z kompletem wymaganych dokumentów złożyć do przedszkola/oddziału przedszkolnego wybranego na pierwszym miejscu na liście preferencji.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym zostaną opublikowane 30 maja 2018  r. do godz. 15.00.

Wszystkich Rodziców zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedszkoli, poradnikiem, w którym znajdują się zasady, kryteria i terminy naboru oraz z innymi materiałami zamieszczonymi w zakładce Dokumenty.

„Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej”

Nasze przedszkole od października 2016 uczestniczy w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu odbywają się w naszym przedszkolu zajęcia filmowo-teatralne, matematyczne, informatyczne, naukowo-techniczne oraz z języka angielskiego. Zajęcia mają na celu głównie podniesienie umiejętności  takich jak: przedsiębiorczości, samodzielności, innowacyjności, kreatywności, współpracy w zespole i aktywności na rzecz własnego rozwoju. Czas realizacji projektu obejmuje 2 lata 2016/2017 oraz 2017/2018

Zajęcia z języka angielskiego "Angielski Przedszkolaka"      Warsztaty "W świecie filmu i teatru" przedstawienie w                                                                                                         Teatrze Lalki i Aktora w Łomży pt. "Ptaszarnia"

Zajęcia "Odkrywcy wodnego świata"

NUMER KONTA DO WPŁAT ZA PRZEDSZKOLE

GETIN NOBILE BANK S.A. 59 1560 0013 2285 5171 2000 0001

LISTA RZECZY POTRZEBNYCH DO PRZEDSZKOLA,

które przynosimy już pierwszego dnia

Dzieci młodsze, które leżakują:

• kapcie: wygodne i łatwo zakładane, wsuwane lub na rzepy (można podpisać)​
  • kołderka lub kocyk o wymiarach 160 x 200 cm lub podobne, poduszka pod głowę (najlepiej wszystko podpisać),
  • piżama (może być sama góra), lub koszulka  z krótkim rękawem,
  • zapasowe ubrania (bluzka z długim rękawem, podkoszulki, skarpetki, rajstopy, majteczki – kilka sztuk ), spodnie (najlepiej dresy), leginsy itp,
  • mały ręcznik do rąk – podpisany
  • można dać dziecku ukochaną „Przytulankę”  (misia,lalkę materiałową itp.)

Dzieci starsze:

• kapcie: wygodne i łatwo zakładane, wsuwane lub na rzepy (można podpisać)​
  • mały ręcznik do rąk – podpisany

Rodzice, których dzieci objęte są dietą pokarmową proszeni są o jak najszybsze dostarczenie zaświadczenia od lekarza oraz listy produktów niedozwolonych. Przypominamy także o jak najszybszym dostarczeniu upoważnienia do odbioru dziecka.

Dyrektor przedszkola zwraca się z prośbą o nie przyprowadzanie do przedszkola dzieci z infekcjami przeziębieniowymi.

Dziecko przeziębione nie powinno trafić do przedszkola, bo naraża nie tylko swoje zdrowie, ale i innych

Nasze przedszkole uczestniczy w akcji Cała Polska czyta dzieciom w ramach, której realizujemy program czytające przedszkola. Zapraszamy chętne osoby do czytania dzieciom fragmentów literatury dziecięcej na terenie naszego przedszkola. Osoby, które chcą poczytać bajki, wiersze i inne utwory dzieciom prosimy zgłaszać się do nauczycieli w grupach.