O NAS OFERTA EDUKACYJNA PRZEDSZKOLA RAMOWY ROZKŁAD DNIA W NASZYM PRZEDSZKOLU PLAN WSPÓŁPRACY Z RODZICAMI 2019/2020

Nasze przedszkole

O NAS

Nasze przedszkole to budynek jednopiętrowy, wolno stojący, położony na działce o powierzchni ok. 6500 m2. Wokół jest dużo zieleni, mamy brzozowy "lasek", duży taras oraz górkę, którą wykorzystujemy w sezonie letnim do zabaw a zimą do zjeżdzania na sankach. Teren wokół przedszkola jest spokojny i bezpieczny, oddalony od miejskiego hałasu. W okolicy przedszkola nie ma zakładów przemysłowych. Sale zabaw są wielofunkcyjne, jasne, dostosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym,dobrze wyposażone i estetyczne.

W przedszkolu zatrudniona jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, posiadająca wykształcenie wyższe w większości magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w różnego typu szkoleniach, kursach i warsztatach.