Dzień Kobiet w naszym przedszkolu

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Kobietek małych i Dużych

Walentynki

WALENTYNKI - to święto zna każdy - i mały i duży W naszym przedszkolu dzień ten był wypełniony miłością, przyjaźnią i ogromem radosnych zabaw Dzieci wykonały oraz wręczyły innym piękne kartki walentynkowe, dzieliły się miłym słowem . Walentynki to dobra okazja, by pamiętać, żeby być miłym i uprzejmym każdego dnia

Dzień Pizzy

9 lutego jest obchodzony Dzień Pizzy. Nasze przedszkolaki również świętowały ten dzień. Dzieci dowiedziały się jak powstaje pizza, jaka jest jej historia. Młodsi wykonali pizze papierowe, a starsi mieli możliwość wykonania prawdziwej włoskiej pizzy na warsztatach zorganizowanych przez łomżyńskie pizzerie. Dziękujemy Pizzeriom DaGrasso, Gruby Benek oraz Molto.

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka. To niezwykłe dni, pełne uśmiechu i wzruszeń. Z tej okazji dzieci we wszystkich grupach przygotowały specjalny program artystyczny, chcąc wyrazić w ten sposób swoją miłość i wdzięczność. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków prezent.

Bal Karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 12 stycznia podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

Spotkania Świąteczne

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. W naszym przedszkolu również pielęgnujemy tradycje Świąt Bożego Narodzenia. W dniach 12-18 grudnia odbyły się spotkania z rodzicami. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie oraz czynny udział w spotkaniu.

Mikołajki w przedszkolu
    Dzień mikołajek,
    To nie dzień bajek,
    Tu wszystko stać prawdziwe się może,
    Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja
    Możesz być pewny – on Ci pomoże!

Miejskie Mikołajki

Dzieci z grupy Tygryski Mikołajki świętowały już 5 grudnia W Łomżyńskiej Hali Kultury na przedszkolaki czekało wiele atrakcji, w tym Święty Mikołaj i prezenty

Dzień Pluszowego Misia

W tym dniu dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach oraz wesołych zabawach ze swoimi ukochanymi maskotkami :)

Dzień Praw Dziecka

20 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka W tym dniu dzieci poznały i uświadomiły sobie, jak ważne są ich prawa i że mimo, iż są mali trzeba je szanować i kochać

11 Listopada - Święto Polski - Dzień Niepodległości

Dziękujemy grupie Leśne Duszki za przygotowanie pięknej i wzruszającej uroczystości

Dzień Postaci z Bajek w naszym przedszkolu

Ten dzień uczy dzieci, jak ważne w życiu jest czytanie bajek, rozwijanie wyobraźni a przy okazji jest dobrą okazją do wspólnej wesołej zabawy

Dzień Kundelka
    Dzień Kundelka- to ważny dzień, w którym dzieci nie tylko mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat piesków, ale także uczą się empatii oraz szanowania zwierząt. Jak co roku Dzień Kundelka połączony jest z akcją charytatywną "Paczka dla Psiaczka". Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w pomoc bezdomnym pieskom w Schronisko dla Bezdomnych Psów "arka" ŁTOZ w Łomży.

Bezpieczeństwo na drodze

W minionych dniach nasze przedszkole odwiedziła pani Marta Dębek- przedstawiciel Straży Miejskiej w Łomży. Dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Bardzo dziękujemy

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich pracowników oświaty. W przedszkolu obchodzimy ten dzień uroczyście, by podkreślić powagę edukacji w życiu każdego człowieka.

Sześciolatki z grupy "Tygryski" przygotowały uroczysty występ oraz kolorowe upominki dla wszystkich pracowników przedszkola.

W tym roku dzieci uczyły się także empatii i pomocy drugiemu człowiekowi, dzięki zbiórce pieniędzy na leczenie chorego Leonka. Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za pomoc w zbiórce, za ciepłe życzenia, uśmiechy oraz za piękny i niezwykle miły dzień

Sprzątamy dla Polski

4 października nasze przedszkole wzięło udział w VI edycji ogólnopolskiej akcji #SprzatamyDlaPolski.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne.

Dzień Chłopaka
    Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu. Na wszystkich chłopców, ale i dziewczynki czekało wiele niespodzianek. Życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim dżentelmenom -tym młodszym i tym starszym 🙂

Pupile Wety

W dniu dzisiejszym najstarsza grupa wzięła udział w festynie "Pupile Wety" zorganizowanym przez Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Dzieci wzięły udział w losowaniu fantów, skosztowały pysznych babeczek oraz oczywiście miały możliwość obcowania z żywymi zwierzętami na świeżym powietrzu. Dziękujemy za zaproszenie

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. Życzymy wszystkim dzieciakom dużo radości, uśmiechu oraz beztroskiej zabawy!

Sprzątanie Świata

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w 30stej Akcji Sprzątania Świata